Filozofia doradztwa w e-biznesie
Filozofia doradztwa w e-biznesie

Można wydać dużo pieniędzy i stracić czas. Jedno i drugie jest bardzo cenne. Na rynku jest wiele firm wykonujących usługi internetowe. Dzięki nim możesz pozyskać nowych klientów i rozwinąć firmę. Jak znaleźć sprawdzonych i wiarygodnych dostawców usług internetowych?

czytaj całość »
Jak biznes internetowy rozwija firmy?
Jak biznes internetowy rozwija firmy?

Internet to najmłodszy i bardzo dynamicznie rozwijający się kanał dystrybucji. Internet to miejsce komunikacji marek, prezentacji i sprzedaży produktów oraz usług. Internet to przestrzeń na efektywne wykorzystywanie narzędzi marketingowych z możliwością precyzyjnej analizy ich efektów. Warto tu być ze swoim biznesem.

czytaj całość »
Poradnik jak rozwinąć biznes w sieci?
Jak rozwinąć firmę w sieci? Porady dla początkujących e-przedsiębiorców.

Biznes internetowy to biznes taki sam jak każdy inny. Przez jednych postrzegany jako mniej "prawdziwy", przez innych jako trudny i niezrozumiały, a przez jeszcze innych jako szansa na "łatwe pieniądze". Gdzie w tym wszystkim jest prawda? Czy w rzeczywistości jest to tak trudne jak uważają jedni, czy tak łatwe, jak myślą inni. Oczywiście prawda jest gdzieś po środku. Niewątpliwie bez pracy nie będzie efektów.

czytaj całość »
Jak pisać bloga, aby nas czytano?
E-biznes wspierany treścią, czyli jak pisać bloga, by nas czytano?

Często spotykam się z pytaniem w jaki sposób pisać bloga, aby nam się to nie znudziło i nie zanudzić czytelników. To pytanie dotyczy tak samo mnie, jak każdej innej osoby, która zdecydowała się dzielić z innymi swoimi przemyśleniami w dowolnym temacie. Czy blog jest przydatny i ważny w biznesie internetowym? Czy social media zastąpią blogi? Dowiedz się tego w dalszej części artykułu.

czytaj całość »
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl