Analiza firmowej strony internetowej. Konsultacje online

Czas: 1 godzina
Cena: 300,00 zł 300.00
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość godz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Szczegóły oferty

Analiza firmowej strony internetowej 

Proponuję Ci dokładną analizę firmowej strony WWW, której celem będzie określenie dostosowania jej do bieżących potrzeb odbiorów treści związanych z twoją branżą. Wspólnie sprawdzimy czy grafika, treści oraz styl komunikacji jest dostosowany do odbiorcy oraz poszukamy elementów, które można zmienić. Dzięki analizie ustalimy cele strony i poszukamy możliwości generowania przez nią przychodów.

Jak sprawić, by twoja strona zarabiała?

Nie od dziś wiadomo, że przekaz powinien być precyzyjnie skierowany od odbiorcy. Każda branża, czy grupa społeczna ma swoją specyfikę związaną ze sposobem komunikacji. Na sukces w komunikacji ma wpływ wiele czynników, takich jak: język przekazu, kolor, kształt i forma otoczenia, czy nawet subiektywne odczucia odbiorcy.

Biorąc pod uwagę te wszystkie czynniki, za pomocą niewielkich zmian możemy dostosować gotowe narzędzie komunikacji firmowej do oczekiwań odbiorcy. Wcześniej jednak te elementy trzeba znaleźć i nazwać. Temu służyć właśnie ta usługa.

Czy twoja firma jest gotowa na e-biznes?

Może zanim go na dobre rozpoczniesz potrzebujesz jeszcze kilku zmian i usprawnić kilka rzeczy na firmowej stronie WWW? Moja usługa doradztwa w e-biznesie to nie sprzedaż kolejnej strony internetowej. Nie zamierzam ci jej oferować po audycie. To nie jest moim celem.

Umówmy się, że na czas jej wykonywania będę twoim "pracownikiem", który działa na korzyść twojej firmy i z pomocą swojej wiedzy, doświadczenia i narzędzi sprawdza i podpowiada najlepsze rozwiązania. W ramach tej usługi będę pracował na sukces twojego e-biznesu.  

Nawet jeśli wynik naszych wspólnych analiz będzie pozytywny, możesz liczyć na moje dalsze wsparcie na kolejnym etapie procesu budowania widoczności twojej strony w sieci.

Poznaj propozycję doradztwa w e-biznesie!

Poznaj najważniejsze informacje dotyczące mojej usługi i zdecyduj, czy mamy szansę na wspólne działanie. 

Odbiorcy usługi: 

 • przedsiębiorcy, którzy planują zwiększyć dochodowość swojej strony WWW,
 • przedsiębiorcy, którzy chcą uatrakcyjnić firmową stronę internetową i dostosować ją do współczesnych standardów jakości i bezpieczeństwa danych, 
 • osoby prowadzące działalność w ramach wolnych zawodów, dla których firmowa strona internetowa ma być wizytówką i forma profesjonalnej prezentacji.

Zakres usługi, czyli jak to zrobię:

 • zapoznanie się z branżą, specyfiką firmy oraz bieżącą firmową stroną WWW,
 • rozpoznanie potrzeb i oczekiwań przedsiębiorcy względem strony internetowej,
 • analiza strony pod kątem poprawności działania i wykorzystania firmowej strony internetowej do pozyskiwania nowych klientów i zwiększenia konkurencyjności firmy,
 • propozycje zmian i sprawdzenie możliwości ich wdrożenia,
 • przygotowanie raportu propozycji zmian i ogólna propozycja dalszych działań wraz z rekomendacją wybranych dostawców usług - po spotkaniu.

Korzyści dla przedsiębiorcy:

Analiza firmowej strony internetowej pozwoli na sprawdzenie poprawności jej działania i wykorzystania strony do pozyskiwania nowych klientów i przez to zwiększenia konkurencyjności firmy.

Spodziewane efekty, czyli co będziesz wiedział po konsultacji?

 • czy twoja strona jest gotowa na e-biznes i dostosowana do prowadzonej przez ciebie działalności,
 • kto już jest twoim bezpośrednim konkurentem i czy czy jego działalność online ma obecnie większy potencjał, niż twoja strona, 
 • jakie produkty i usługi warto promować do działalności internetowej i czy w twojej branży jest nisza rynkowa,
 • czy twoja strona jest dostosowania do bieżących potrzeb i oczekiwań użytkowników Internetu oraz co możesz zrobić szybko, by ją usprawnić,
 • jakie koszty stałe trzeba przewidzieć by aktywnie działać w biznesie online za pomocą strony WWW?

Przewidywany łączny czas konsultacji: 1 godz. (spotkanie online) + opracowanie raportu po spotkaniu

 • analiza strony firmowej internetowej,
 • rozpoznanie możliwości zmian i dostosowania do bieżących oczekiwań odbiorców,
 • opracowanie raportu i podsumowania spotkania z wnioskami do wdrożenia - po spotkaniu online.

 

Gwarancja satysfakcji:

W związku z tym, że usługa doradztwa w postaci analizy firmowej strony internetowej jest usługą płatną, dlatego nie wiąże się oferowaniem produktów i usług innych dostawców i nie jest formą prezentacji rozwiązań internetowych w celu oferowania ich zakupu. Wszelkie narzędzia prezentowane podczas konsultacji są przestawione wyłącznie jako jedne z dostępnych na rynku. Nie jest to forma prezentacji produktów do zakupu, a sposobem na "neutralne" przekazanie wiedzy na temat dostępnych rozwiązań i narzędzi do prowadzenia e-biznesu.

Jeśli uznasz, że informacje uzyskane podczas spotkania są dla ciebie nieprzydatne, lub nie wnoszą do twojego biznesu nowych wartości mogących wpłynąć pozytywnie na jego rozwój, zwrócę wydane przez ciebie środki.

Zapraszam cię serdecznie do kontaktu w celu rozpoznania możliwości twojej ekspansji na rynku internetowym. 

Krzysztof Łukomski ekspert e-biznesu

Krzysztof Łukomski
konsultant e-biznesu, właściciel firmy akebi.media

 

Zadzwoń, by porozmawiać o e-biznesie:

+48 604 59 26 25

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl