Co musisz wiedzieć zanim uruchomisz sklep internetowy? Szkolenie online

Czas: 2 godziny
Cena: 300,00 zł 300.00
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość osoba

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Szczegóły oferty

Co musisz wiedzieć zanim podejmiesz decyzję o uruchomieniu sklepu internetowego?

Proponuję Ci pomoc w podjęciu decyzji o uruchomieniu sklepu internetowego. Nie zawsze moja pomoc będzie do tego skłaniała. Wspólnie ustalimy co z oferty Twojej firmy warto sprzedawać w sieci i w jaki sposób można to zrobić. Zdecydujemy, czy warto i czy ma to sens.

W Polsce powstaje wciąż bardzo wiele małych sklepów internetowych. Ich właściciele często wydają na ich start spore środki, licząc na szybki zwrot i niewielkie nakłady.

Jak sprawdzić, czy Twój pomysł na e-biznes ma szansę powodzenia?

Jak w każdym biznesie to głównie od Twojej pracy, zaangażowania i wytrwałości będzie zależał sukces, jednak jest coś jeszcze. Jest kilka czynników zewnętrznych, które mogą pomóc lub utrudnić osiągnięcie oczekiwanego efektu. Jeśli już dziś wiesz, że nie masz czasu, środków, lub możliwości na zajmowanie się dodatkowym kanałem sprzedaży, nie rób tego. Tu muszą zadziałać dwie rzeczy: sprawnie działające narzędzia zewnętrzne, oraz Twoje własne zaangażowanie w ten projekt, którego brak będzie utrudniał lub ograniczał jego rozwój. Nie twórz kolejnego sklepu internetowego bez strategii i celu.

Jeśli zdecydowałeś, że jednak tego chcesz, to już wiesz że Twoim celem będzie świadomie wdrożony e-commerce. W takim razie możesz przejść do kolejnego etapu - rozmowy z doradcą w dziedzinie e-biznesu. Dzięki niej dowiesz się, czy Twój pomysł na e-biznes ma szansę powodzenia. Zebrałem kilka ważnych czynników wpływających na sukces takiego przedsięwzięcia, dzięki którym dowiesz się co zrobić, żeby go odnieść.

Sprawdź, czy Twoja firma jest gotowa na e-commerce?

Może zanim go wdrożysz potrzebujesz jeszcze kilku zmian, może musisz usprawnić kilka rzeczy w swojej firmie? Twój pomysł jest kluczowy, ale nie wystarczy. Moja usługa doradztwa w e-biznesie to nie sprzedaż kolejnej licencji sklepu internetowego. Umówmy się, że na czas jej wykonywania będę Twoim "pracownikiem", który działa na korzyść Twojej firmy i z pomocą swojej wiedzy, doświadczenia i narzędzi sprawdza i podpowiada najlepsze rozwiązania. W ramach tej usługi będę pracował na sukces Twojego e-biznesu.  

Jeśli wynik naszych wspólnych analiz będzie pozytywny, możesz liczyć na moje dalsze wsparcie na kolejnym etapie procesu podczas uruchamiania Twojego e-biznesu.

Propozycja doradztwa w e-biznesie:

Poznaj najważniejsze informacje dotyczące mojej usługi i zdecyduj, czy mamy szansę na wspólne działanie. 

Odbiorcy usługi: 

 • przedsiębiorcy, którzy planują rozpocząć prowadzenie sprzedaży internetowej swoich produktów za pośrednictwem własnego e-sklepu,
 • osoby planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej w postaci sklepu internetowego. 

Zakres usługi:

 • prezentacja możliwości sklepu internetowego na przykładzie mojego własnego sklepu internetowego,
 • rozpoznanie potrzeb i wstępny podział produktów na kategorie i produkty w sklepie,
 • omówienie wymaganej kolejności działań,
 • sprawdzenie dostępności u klienta niezbędnych materiałów do zasilenia zawartości sklepu (grafika, treści, publikacje).

Korzyści dla przedsiębiorcy:

Konsultacje mają na celu przedstawienie możliwości wejścia przedsiębiorstwa na rynek e-commerce. Moim celem nie jest sprzedaż oprogramowania, narzędzia, ani przygotowanej wcześniej publikacji. Celem usługi jest wyłącznie  przekazanie wiedzy na temat możliwości uruchomienia sprzedaży internetowej za pomocą e-sklepu oraz możliwości wykorzystania różnych narzędzi internetowych przydatnych w prowadzeniu działalności e-commerce.

Spodziewane efekty, czyli co będziesz wiedział po konsultacji?

 • czym jest e-commerce, jaka jest jest skala takiej działalności w Polsce i jakie są perspektywy rozwoju,
 • jakie branże są najpopularniejsze w działalności e-commerce i jak się to ma do prowadzonej przez ciebie działalności,
 • kto już jest twoim potencjalnym konkurentem w sieci jeśli podejmiesz decyzję o rozpoczęciu prowadzenia e-sklepu - rynkowe ograniczenia rozwoju e-biznesu,
 • jakie kroki formalne musisz wykonać, by móc prowadzić sprzedaż w sieci i jakie to będzie miało konsekwencje - formalne ograniczenia rozwoju e-biznesu
 • jakie produkty warto wybrać do działalności internetowej i czym jest nisza rynkowa,
 • kategorie, czyli jak podzielić produkty w sklepie,
 • jak działa sklep internetowy "od drugiej strony lustra" - rzut oka na panel administracyjny sklepu,
 • jaki minimalne środki będziesz musiał przeznaczyć na uruchomienie własnego sklepu internetowego (Czy mnie na to stać?)
 • jakie koszty stałe trzeba przewidzieć na prowadzenie e-sklepu,

Przewidywany łączny czas szkolenia: 2 godz. (spotkanie online) 

 • zapoznanie się z produktami i rozpoznanie potrzeb klienta,
 • rozpoznanie możliwości wejścia przedsiębiorstwa na rynek e-commerce,
 • prezentacja możliwości i ogólne szkolenie z obsługi systemu sklepowego na podstawie Shoper.pl.
 • zestawienie przekazanych informacji w formie instrukcji w PDF - po spotkaniu online.

 

Zamów teraz przez koszyk, lub mailem: biuro@akebi.pl

 

Gwarancja satysfakcji:

W związku z tym, że usługa doradztwa w uruchomieniu sklepu internetowego jest usługą płatną, dlatego nie wiąże się oferowaniem produktów i usług innych dostawców i nie jest formą prezentacji rozwiązań internetowych w celu oferowania ich zakupu. Wszelkie narzędzia prezentowane podczas konsultacji są przestawione wyłącznie jako jedne z dostępnych na rynku. Nie jest to forma prezentacji produktów do zakupu, a neutralna wiedza na temat dostępnych rozwiązań i narzędzi do prowadzenia e-biznesu.

Jeśli uznasz, że informacje uzyskane podczas spotkania są dla Ciebie nieprzydatne, lub nie wnoszą do Twojego biznesu nowych wartości mogących wpłynąć pozytywnie na jego rozwój, zwrócę Ci wydane środki.

Zapraszam Cię serdecznie do kontaktu w celu rozpoznania możliwości Twojej ekspansji na rynku internetowym. 

Krzysztof Łukomski ekspert e-biznesu

Krzysztof Łukomski
właściciel firmy akebi.media, doradca w temacie e-biznesu

 

Zadzwoń, by porozmawiać o e-biznesie:

+48 604 59 26 25

 

Co jeszcze może się przydać?

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl