Doradztwo biznesowe

Co robimy i dlaczego?

Dostarczamy przedsiębiorcom wiedzy i narządzi z dziedziny zarządzania, wsparcia sprzedaży i e-biznesu. Adresatami naszej oferty są firmy z różnych branż zarówno produkcyjnych, jak i handlowych. Z uwagi na nasze doświadczenie w branży reklamowej i poligraficznej chętnie wspieramy i doradzamy w działaniach rynkowych agencje reklamowe, drukarnie i dostawców artykułów reklamowych. Dzielimy się z innymi własnym doświadczeniem, żeby ułatwić firmom z różnych branż odnalezienie się na szybko rozwijających się dzięki narzędziom internetowym i coraz bardziej konkurencyjnych rynkach.

Doradztwo biznesowe w zakresie zarządzania, marketingu i prowadzenia e-biznesu.

Doradztwo biznesowe

Jak działamy?

Analizujemy sytuację i dobieramy strategię oraz Partnerów do wprowadzenia zmian

Współpracujemy z liderami różnych dziedzin marketingu i biznesu internetowego. Mamy wiedzę, umiejętności i doświadczenie zbierane przez wiele lat prowadzenia własnego e-biznesu. Ich połączenie tworzy odpowiedź na zapotrzebowanie firm chcących efektywnie poruszać się w przestrzeni internetowej.

Przekształcenie "klasycznej" firmy w e-biznes pozwala na zwiększenie zasięgu działania firmy i otwarcie się na nowe możliwości biznesowe. E-biznes to szybszy rozwój i dotarcie do nowych klientów oraz dostawców. Wiedza na temat trendów i oczekiwań odbiorców ułatwi twojej firmie wdrożenie rozwiązań, które pozwolą na szybką odpowiedź na potrzeby klientów.

Pomagamy firmom wykorzystać narzędzia internetowe do ich rozwoju i wzrostu

Wiemy z rozmów z przedsiębiorcami, że nawet dzisiaj nie wszyscy wiedzą jak robić skuteczny e-biznes i jakich narzędzi używać aby usprawniać działania ich firm. Wielu przedsiębiorców poszukuje "złotych środków" na efektywniejsze działanie swojej firmy, jednak nie znajdują ich. Powodem tego jest zazwyczaj sposób postrzegania przez nich Internetu, nie jako narzędzia rozwoju firmy w bieżącej rzeczywistości, tylko wizji dalekiej przyszłości. Jednak przyszłość to już dziś!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą internetową wykorzystującą nowoczesne narzędzia online do skutecznej promocji i sprzedaży własnych produktów i usług. Na podstawie tych doświadczeń i współpracy z wybranymi Partnerami, specjalistami w swoich dziedzinach doradzamy naszym klientom najlepsze rozwiązania internetowe pozwalające na rozwój ich biznesów w sieci.

Wiedzę na temat e-biznesu zbieramy wspólnie z różnych źródeł:

  • śledząc bieżące trendy i potrzeby użytkowników Internetu,
  • biorąc udział w licznych szkoleniach prowadzonych przez specjalistów,
  • prowadząc własne biznesy w sieci badamy skuteczność proponowanych działań i narzędzi,
  • doradzając innym przedsiębiorcom, bo “ucząc innych, uczysz się sam”.

Zapraszam do współpracy!

 

Krzysztof Łukomski ekspert e-biznesu

Krzysztof Łukomski
właściciel akebi.media, doradca w temacie e-biznesu

 

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń, aby porozmawiać o e-biznesie!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl