Doradztwo marketingowe

Analiza możliwości twojej firmy i oczekiwań twoich klientów

Czy wiesz, że każda firma ma ukryte zasoby, których zwykle nie dostrzega się w codziennym działaniu. Te zasoby mogą być wykorzystane zarówno w trudnej dla firmy sytuacji, lub w mogą stać się trampoliną do jej rozwoju. Każda firma ma możliwości, o których nie wie, lub nie bierze na poważnie możliwości skorzystania z nich. 

Powody tego mogą być różne:

  • zwykle dotyczy to braku wiedzy na temat możliwości skorzystania z danego rozwiązania, 
  • obawy osób decyzyjnych o efektywność takich działań, czy 
  • braku wiary w efekty wynikające z zastosowania nietypowych dotąd sposobów działania.

Doradztwo marketingowe

W ramach określenia doradztwo marketingowe można zawrzeć bardzo wiele tematów związanych ze wsparciem w budowaniu przez firmy ich wizerunku, przekazu rynkowego i marki. Ja skupiam się na tych działaniach, które dotyczą zarówno sfery internetowej działalności marketingowej firm, jak i produkcji realnych materiałów promocyjnych, głównie poligraficznych. 

Zagadnień związanych z marketingiem jest wiele, dlatego tylko specjalizacja w kilku wybranych obszarach pozwala być na bieżąco w zmieniającym się świecie. Przydają się tu doświadczenia związane z prowadzeniem własnej drukarni internetowej. Codzienny kontakt z branżą druku i oczekiwaniami klientów na internetowym rynku pomagają mi zgłębić te tematy na tyle, by sprawnie i skutecznie pomagać firmom w ich działaniach marketingowych.

Zapraszam do kontaktu!

Krzysztof Łukomski ekspert e-biznesu

Krzysztof Łukomski
doradca w temacie e-biznesu, przedsiębiorca

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń, aby porozmawiać o e-biznesie!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl