Doświadczenie w druku, nie tylko etykiet!

Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w pracy zdalnej i sprawdzone sposoby na łatwą prezentację i ułatwienie wyboru naszych produktów. My tak pracujemy od zawsze i wiemy jak obsłużyć zamówienia zdalnie. Poprowadzimy Cię przez cały ten proces. Warto, żebyś jednak wiedziała, czy wiedział czego oczekujemy od naszych klientów. Jakiej oczekujemy aktywności z Twojej strony w działaniu podczas współpracy przy "wspólnym" przygotowywaniu Twoich naklejek i etykiet.

Temu, czyli poznaniu Twoich potrzeb i przedstawieniu naszych doświadczeń i możliwości ma służyć krótkie spotkanie, które Ci proponuję. Z jednej strony to pytania od nas o potrzeby, a z drugiej nasze porady i doradztwo w Twoim konkretnym temacie.

Doradztwo w druku etykiet

Spotkania, które dają wartość

Akademia Znakowania to spotkania z naszymi klientami, odbiorcami naszych produktów, które również nas inspirują do działania i dalszego rozwoju. Poznając Twoje potrzeby szukamy wciąż nowych rozwiązań i możliwości. To krótkie spotkanie ma również na celu dać Ci trochę wiedzy na temat oznakowań samoprzylepnych, takich jak naklejki, czy etykiety, abyśmy doskonale się rozumieli na każdym etapie naszej współpracy.

Celem tego spotkania jest wspólny wybór dla Ciebie najlepszych rozwiązań w temacie dostarczenia oznakowań samoprzylepnych. Ustalimy jakich etykiet potrzebują Twoje produkty, jakie naklejki pomogą Ci w przeprowadzeniu skutecznych działań marketingowych przez Twoją firmę, czy wsparciu eventu, który może organizujesz.

Skorzystaj z tej możliwości!

 

Porozmawiajmy na temat druku!

Krzysztof Łukomski

Krzysztof Łukomski

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl