Doradztwo w e-biznesie

Każdy biznes dzisiaj jest bardziej lub mniej internetowy i dzieje się tak niezależnie od tego, czy tego chcemy, czy nie. Każdy z nas na co dzień pozyskuje informacje niezbędne do prowadzenia firmy, zdobywa wiedzę, czy obsługuje nawet proste, aplikacje niezbędne w każdej firmie. Właśnie wtedy prowadzimy już swój mały e-biznes. Od nas samych zależy na jaką skalę wykorzystamy narzędzia internetowe w celu rozwoju naszej firmy. Czasem będzie to funkcja wyłącznie obsługowa, ale innym razem może być cel bardziej widoczny i efektywny dla naszej działalności, przynoszący nam klientów, odbiorców, czyli zamówienia.

Biznes internetowy jest najlepszym sposobem do skutecznego przeciwstawiania się nie tylko konkurencji, ale też niekorzystnym zjawiskom globalnym: ekonomicznym, finansowym, czy społecznym.

Mogą one mieć niewątpliwie znaczący wpływ na każda działające firmę, nawet tę najmniejszą. Często właściciele tych firm nie mają świadomości tego jak bardzo są zależni od globalnych wydarzeń, czy trendów. Ma to wpływ na ich działalności, pomimo tego, że oni sami nie prowadzą firm internetowych, międzynarodowych, czy nie działają na globalną skalę. Myślą wtedy, że to ich nie dotyczy.

Doradztwo w prowadzeniu biznesu online jest skierowane dla wszystkich firm, które realizują już swoje działania internetowe i potrzebują wsparcia po to, by robić to skuteczniej. Doradzam też tym, którzy tego nie robią, ale zamierzają skorzystać z możliwości, jakie daje e-biznes. Wśród tych przedsiębiorców jest ostatnio największe poruszenie. Część z nich zaczyna nabierać wrażenia, że może zostali w tyle i coś ich omija. Wierz mi, że nic takiego się nie dzieje. Twoja firma wciąż ma jeszcze szansę, by stać się "rekinem" biznesu online. Wystarczy, że dasz jej na to szansę.

Doradztwo w e-biznesie

Obsługa sklepu internetowego Shoper. Szkolenie online Obsługa sklepu internetowego Shoper. Szkolenie online
Producent: akebi.media
300,00 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
osoba
zobacz więcej
Analiza firmowej strony internetowej. Konsultacje online Analiza firmowej strony internetowej. Konsultacje online
Producent: akebi.media
300,00 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
godz.
zobacz więcej
Rozwijamy e-biznes - pytania i odpowiedzi. Konsultacje online Rozwijamy e-biznes - pytania i odpowiedzi. Konsultacje online
Producent: akebi.media
300,00 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
godz.
zobacz więcej

Usługa doradztwa w e-biznesie to nie oferta sprzedaży kolejnej strony WWW, ani e-sklepu. To nie jest moim celem. Umówmy się, że na czas jej wykonywania zostanę twoim doradcą, który działa na rzecz i korzyść twojej firmy. Z pomocą wiedzy, doświadczenia i kontaktów biznesowych z wybranymi Partnerami oraz z wykorzystaniem niezbędnych narzędzi podpowiadam najlepsze rozwiązania internetowe.

Być może słyszałeś o tym, lub próbujesz to robić i po kolejnych próbach uruchomienia podobno "niezawodnych narzędzi" to nadal nie działa? Od kilkunastu lat prowadzę swoją internetowa firmę i chętnie dzielę się z Tobą własnymi doświadczeniami w tym temacie. Moim celem jest doradztwo i pomoc przedsiębiorcom w uruchomieniu i prowadzeniu e-biznesu oraz działań marketingowych z wykorzystaniem narzędzi internetowych. Poza tym polecam sprawdzone produkty, usługi internetowe, które wcześniej zostały przetestowane w praktyce na moim własnym e-biznesie.

Zapraszam Cię do zainteresowania się możliwościami, jakie dają narzędzia internetowe wykorzystywane dzisiaj przez marketerów, menedżerów, oraz przedsiębiorców.

To dzięki nim firmy mogą rozwijać się szybciej i aktywnie odpowiadać na zapotrzebowanie rynku. Prowadzenie firmy to dziś: wdrażanie rozwiązań, testowanie, analizowanie, oraz ich usprawnianie. Ten proces nie ma końca. Zawsze jest coś do zrobienia i czasem wystarczy zmienić niewiele, czy efekt był zadziwiający. Trzeba tylko wiedzieć co?

Dlatego skorzystaj z konsultacji online!

Firma internetowa to moja praca i moja pasja, przez to czasem też rozrywka. Jeśli chcesz wiedzieć jak rozpocząć e-biznes, lub co zmienić w Twojej firmie, aby internetowy kanał kontaktu z klientami działał lepiej skontaktuj się ze mną.

Zapraszam do współpracy!

 

Krzysztof Łukomski ekspert e-biznesu

Krzysztof Łukomski
właściciel akebi.media, doradca w temacie e-biznesu

 

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń, aby porozmawiać o e-biznesie!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl