Strona internetowa z funkcją sprzedaży usług
Strona internetowa z funkcją sprzedaży usług

Strona, na której jesteś w tej chwili jest też naszym projektem. Zmienia się ona ciągle i dostosowuje do potrzeb użytkowników Internetu, ale jej głównym celem jest przezywanie wiedzy. Jeśli jej szukasz w tym temacie pomyśl o indywidualnej rozmowie, w ramach której będziesz mogła (lub mógł) poznać nasze podejście do biznesu internetowego i zrozumieć potrzebę dostosowania się dzisiejszych firm do zmieniającego się wirtualnego świata.

czytaj całość »
Doradztwo w modyfikacji strony studia graficznego
Doradztwo w modyfikacji strony internetowej studia graficznego

W ramach tego projektu na początku zostałem poproszony o wyrażenie swojej opinii o bieżącej wersji strony internetowej i propozycje ewentualnych jej zmian. Bardzo lubię tego typu propozycje. Czasem niewielkie zmiany na stronie internetowej dają zaskakujące efekty w postaci zwiększenia zainteresowania użytkowników i poprawy efektywności strony. Ciekawe i wartościowe treści zawsze są chętnie polecane przez internautów w sieci poprzez linkowanie, czy udostępnianie w social mediach. Warto zatem powalczyć o zainteresowanie innych i sprawić, by strona była niesiona w sieci bez naszej aktywności, a wyłącznie dzięki interesującej zawartości.

Adres strony: kiwidesign.net

czytaj całość »
Sklep internetowy drukarni naklejek
Sklep internetowy drukarni naklejek

Internetowa drukarnia naklejek i etykiet prowadzona od 2005 roku, kiedy to postanowiliśmy rozpoznać branżę reklamową i znaleźć w niej "coś dla siebie". Tak się złożyło, że wybór padł na drukowanie wyspecjalizowane w dziedzinie produktów samoprzylepnych. W ten sposób powstała marka akebi drukarnia naklejek, która działa w oparciu o kilka witryn internetowych. Jedną z nich, której celem jest bezpośrednia prezentacja oferty z możliwością złożenia zamówienia  jest sklep internetowy kierowany do firm z naklejkami na zamówienie.

Adres strony: drukarnianaklejek.pl

czytaj całość »
Sklep internetowy ekogaz.com
Sklep internetowy ekogaz.com

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie firmy Eko-Gaz w branży gazu płynnego zaowocowało powstaniem sklepu internetowego z akcesoriami i urządzeniami ułatwiającymi korzystanie z gazu z butli. Oferta profesjonalnych urządzeń opiera się sprawdzone produkty wyłącznie jednej firmy - niemieckiego producenta armatury gazowej - firmy GOK. Propozycja rynkowa została tak dobrana, aby proponowane produkty pomagały użytkownikom w wygodnym i przede wszystkim bezpiecznym użytkowaniu gazu z butli.

Adres strony: ekogaz.com

czytaj całość »
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl