Sklep internetowy - narzędzie sprzedaży online

Zamierzasz otworzyć własny sklep internetowy? Wiedz, że nie potrzebujesz do tego skomplikowanych narzędzi i umiejętności programistycznych. Za pomocą oprogramowania dostępnego w chmurze, choćby takiego jak Shoper uruchomisz e-commerce, który spełni Twoje oczekiwania.

Sklep internetowy Shoper w abonamencie rocznym wraz z niezbędnymi elementami zapewniającymi uruchomienie sprzedaży internetowej. W ramach tej propozycji otrzymasz:

  • abonament roczny sklepu internetowego Shoper
  • domenę internetową na najbliższy rok
  • certyfikat SSL na najbliższy rok
  • adres i skrzynkę e-mail w domenie sklepu
  • nowoczesny szablon graficzny RWD
  • usługę wdrożenia sklepu do Twojego biznesu
  • godzinne szkolenie z obsługi sklepu.

W pierwszym roku otrzymasz specjalną cenę promocyjną po to, żeby Twój sklep mógł się rozwinąć. Dodatkowo ramach prowadzonych konsultacji pomogę Ci w rozwoju biznesu w formie e-commerce. Dzięki temu masz cały rok na to, żeby uzupełnić dane, dodać kolejne produkty, promować sklep i nabywać nowych umiejętności oraz doświadczenia. 

Wiem, że pierwszy rok prowadzenie e-commerce zwykle wiąże się z koniecznością poniesienia jednorazowych kosztów początkowych niezbędnych do wdrożenia sklepu. Dzięki usłudze abonamentowej masz dostęp do większości funkcji sklepu, a na pewno wszystkich niezbędnych na etapie jego uruchomienia. Poza tym to też czas nauki i poznawania możliwości jakie daje e-sklep. To doskonała okazja do tego żeby na własnym biznesie sprawdzić jak szybko dziś rozwija się Internet i sprzedaż prowadzona z jego wykorzystaniem.

To doskonała okazja do wzrostu i rozwoju Twojego biznesu bez ponoszenia wysokich nakładów.

Nie chcę, aby Twój sklep był najprostszą wersją e-commerce. Nie chcę też, aby generował na początku bardzo duże koszty związane z indywidualnym programowaniem. Moja oferta to kompromis pomiędzy indywidualnym podejściem, które na początku może generować koszty, a efektywnym i skutecznym startem w działalności e-commerce.

Sklepy internetowe

Wdrożenie sklepu internetowego Shoper w pakiecie Standard Wdrożenie sklepu internetowego Shoper w pakiecie Standard
Realizacja: akebi.media
1 000,00 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Krzysztof Łukomski ekspert e-biznesu

Krzysztof Łukomski
właściciel akebi.media, doradca w temacie e-biznesu

 

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń, aby porozmawiać o sprzedaży internetowej!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl