Zarządzanie drukiem etykiet

Zarządzanie procesem przygotowania druku to złożony proces począwszy od rozpoznania potrzeb zamawiającego, poprzez wybór dostawcy, aż do realizacji zlecenia. Naszym celem jest takie rozpoznanie potrzeb zamawiającego, ale możliwie najlepiej dobrać sposób realizacji pod kątem najwyższej jakości z zachowaniem założonego budżetu.

My poszliśmy jeszcze dalej. Specjalizacja to nasza mocna strona.

Specjalistyczna usługa doradztwa, opracowania oraz dostarczania produktów samoprzylepnych takich jak: etykiety, naklejki i oznakowania naklejane na dowolne podłoża. Wynika ona z kilkunastoletniego doświadczenia w branży druku na podłożach samoprzylepnych i prowadzenia własnej drukarni. Dziś jest ona jednym z głównych dostawców tych produktów.

Nasze produkty to:

 • naklejki drukowane na foliach samoprzylepnych,
 • naklejki zalewane poliuretanem dwuskładnikowym,
 • prestiżowe chromowane oznakowania metalowe oparte na niklu i aluminium,
 • etykiety papierowe i foliowe w systemie rolowym do aplikacji ręczne i automatycznej,
 • etykiety puste do zadruku na drukarkach etykiet,
 • termiczne i termotransferowe drukarki etykiet samoprzylepnych,
 • dowolne poligraficzne artykuły reklamowe i informacyjne niezbędne do prowadzenia firmy.

Label Print Management

Nasza usługa to kompleksowe zarządzanie całym procesem przygotowania i składania zamówień na materiały poligraficzne z naciskiem na oznakowania samoprzylepne takie jak naklejki i etykiety. Koncepcja outsourcingu usług związanych z poligrafią i projektowaniem graficznym pozwala na sprawne przeprowadzenie procesu realizacji zleceń materiałów drukowanych. Szybkość działania i dostępność do sprawnych i ekonomicznych urządzeń produkcyjnych to oszczędność kosztów.

Swoją usługę kierujemy do średnich firm produkcyjnych i handlowych, które za pomocą materiałów poligraficznych chcą wzmocnić wizerunek swojej marki na rynku lub zwiększyć rozpoznawalność produktów. Specjalizacja w oznakowaniach samoprzylepnych pozwala nam na dobór właściwych rozwiązań również w tym wąskim temacie.

Nasze działania pozwalają ograniczyć zaangażowanie zamawiającego w proces przygotowania wydruków i dzięki wsparciu specjalistów zoptymalizować cały proces poligraficzny. 

Określenia związane z usługą zarządzania drukiem:

 • menedżer druku
 • menedżer druku etykiet
 • doradca w dziedzinie poligrafii
 • broker druku etykiet
 • zarządzanie drukiem
 • print management

Zarządzanie drukiem etykiet

Outsourcing druku etykiet samoprzylepnych i oznakowań produktów

Outsourcing druku etykiet samoprzylepnych i oznakowań produktów
Outsourcing druku etykiet samoprzylepnych i oznakowań produktów

Korzystając z własnego doświadczenia w dziedzinie przygotowania i realizacji druku etykiet samoprzylepnych proponuję Ci prowadzenie w Twojej firmie spraw związanych z tym zagadnieniem. Jeśli potrzebujesz zorganizować i usprawnić tę część biznesu ta propozycja jest dla Ciebie. Dzięki temu nie ponosisz kosztów związanych z marżą pośredników na poszczególnych zamówieniach.

Cena: 2 000,00 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.

Outsourcing poligrafii i drukowanych artykułów marketingowych

Outsourcing poligrafii i drukowanych artykułów marketingowych
Outsourcing poligrafii i drukowanych artykułów marketingowych

Korzystając z własnego doświadczenia w dziedzinie przygotowania i realizacji produkcji poligraficznej proponuję Ci prowadzenie w Twojej firmie spraw związanych z tym zagadnieniem. Jeśli potrzebujesz zorganizować i usprawnić tę część biznesu ta propozycja jest dla Ciebie. Dzięki temu nie ponosisz kosztów związanych z marżą pośredników na poszczególnych zamówieniach.

Cena: 2 000,00 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl